Triedenie odpadov na miestnom cintoríne

Triedenie odpadov na miestnom cintoríne 1

Triedenie odpadov na miestnom cintoríne

Vzhľadom na pretrvávajúci problém s odpadom na miestnom cintoríne žiadame občanov, aby do pristavených kontajnerov vhadzovali len odpad z cintorína nakoľko sa tu objavuje aj odpad z domácností a aj stavebný odpad. V prípade zistenia vývozu domového odpadu do kontajnerov na cintoríne bude za takéto správanie uložená pokuta. Ďalej prosíme občanov, aby odpad z cintorína riadne triedili a teda do kontajnera označeného zelenou tabuľou BIO ODPAD – vhadzovali len živé kvety a rastlinné zvyšky bez polystyrénového a plastového obalu. Do druhého kontajnera označeného žltou tabuľou vhadzovali len Umelo-hmotný ODPAD ako umelé kvety, umelé vence, umelé kahany. Sklené kahany očistené od umelohmotných súčastí je možné vhadzovať do zelenej kuka nádoby, ktorá je pristavená vedľa týchto kontajnerov. Správnym triedením nám veľmi pomôžete v likvidácii odpadu z nášho cintorína. Za dodržiavanie týchto opatrení Vám vopred ďakujeme.

Dátum vloženia: 29. 9. 2021 17:13
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 9. 2021 17:22