Oznam pre návštevníkov cintorína

Prosíme občanov, aby do pristavených kontajnerov vhadzovali odpad z cintorína riadne vyseparovaný. Do kontajnera označeného zelenou tabuľou BIO ODPADživé kvety, sa vhadzujú len rastlinné zvyšky kvetov bez polystyrénového podkladu. Do kontajnera označeného žltou tabuľou Umelo-hmotný ODPAD sa vhadzujú umelé kvety, umelé vence, umelé kahany. Do kontajnerov na cintoríne patrí len odpad z cintorína v žiadnom prípade do týchto kontajnerov nepatrí odpad z domácností, alebo stavebný odpad, ktorý sa v kontajneroch častokrát objavuje.  Sklené kahany očistené od umelohmotných súčastí je možné vhadzovať do zelenej kuka nádoby, ktorá je pristavená vedľa týchto kontajnerov. Správnym separovaním nám veľmi pomôžete v likvidácii tohto odpadu z nášho cintorína a zlepšíte hospodárenie s odpadom.

Za dodržiavanie týchto opatrení Vám vopred ďakujeme.

Dátum vloženia: 12. 11. 2020 14:02
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 11. 2020 14:53