Dobrovoľníci pri testovaní na COVID-19

.

Obecný úrad Černík oznamuje občanom, ktorí majú záujem zúčastniť sa ako dobrovoľníci na zabezpečenie administratívnych prác na celoplošnom testovaní COVID-19, nech sa nahlásia na mailovej adrese: podatelna@obeccernik.eu alebo na tel. č. 035/6578 105.

Prvé kolo testovania sa uskutoční od 30.10.2020 do 1.11.2020 a druhé kolo bude od 6.11.2020 do 8.11.2020. Odmena pre dobrovoľníkov je 70 EUR/deň v hrubom. V tejto sume je aj stravné. Prosíme záujemcov, ktorí sa budú nahlasovať mailom, aby uviedli meno a telefónne číslo prípadne dni kedy sa budú môcť zúčastniť.
Na túto akciu sú potrební aj zdravotníci. Dobrovoľní zdravotníci budú odmeňovaní na základe zmluvy, ktorú budú mať uzatvorenú s Ústrednou vojenskou nemocnicou v Ružomberku.
Dobrovoľní zdravotníci sa môžu prihlásiť cez portál korona.gov.sk.

Všetkým dobrovoľníkom vopred veľmi pekne ďakujeme.

Dátum vloženia: 26. 10. 2020 8:06
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 10. 2020 9:21