Antigénové testovanie na ochorenie Covid - 19

testovanie

Antigénové testovanie na ochorenie Covid - 19

Vážení občania,

dňa 06.02.2021, t.j. v sobotu od 8:00 v našej obci na obecnom úrade prebehne testovanie na ochorenie covid-19 s vydaním certifikátu. Testovanie je prednostne určené pre rodičov detí na prvom stupni základnej školy a pre rodičov detí v materskej škole. Na testovanie je možné sa objednať každý pracovný deň v čase úradných hodín na tel. čísle 035/ 6578 105. Pri objednaní každý občan dostane presný termín kedy sa má dostaviť na testovanie, ktorý musí dodržať. Odporúčame občanom aby sa dostavili na testovanie maximálne 5 minúť pred svojím termínom. Testovania sa môžu zúčastniť len občania s trvalým, resp. prechodným pobytom v obci Černík, pričom na vyzvanie predložia občiansky preukaz. Ten, kto sa telefonicky neobjedná nebude vybavený. Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 3. 2. 2021 16:15
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 2. 2021 16:15