Výzva pre občanov

Po dvoch mesiacoch kľudu sa opätovne objavil problém s handrami a vlhčenými obrúskami v našej kanalizácii. Blížia sa najkrajšie sviatky v roku. Určite žiadna domácnosť nechce mať problémy s vytopením kanalizačnými splaškami a zbytočným upratovaním z dôvodu, že niekto opätovne porušuje pravidlá používania kanalizácie.  Žiadame občanov ktorí stále nerešpektujú a hádžu do toaliet vlhčené obrúsky, handry, rôzne obaly a lejú olej, aby od tohto ľahkomyselného a nerozumného správania upustili. Preto opätovne vyzývame, aby sa občania chovali zodpovedne a nevhadzovali do svojich toaliet vlhčené obrúsky, handry, rôzne obaly a oleje vo svojom vlastnom záujme, ale aj v záujme ostatných spoluobčanov. Tieto veci jednoducho do kanalizácie nepatria. V prípade ak sa odhalí vinník alebo vinníci budú musieť niesť náklady v plnej výške na odstraňovanie škôd, ktoré vznikajú v dôsledku ich ľahostajného prístupu.

Dátum vloženia: 8. 12. 2020 9:58
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 12. 2020 10:00