Uvítanie leta

Vážení spoluobčania, mládež, milé deti!

Začalo sa leto, čas prázdnin, dovoleniek, relaxu, oddychu, spoznávanie nových kamarátov, ľudí, miest či regiónov...
Leto sa prihlásilo nezvyčajne vysokými teplotami, preto Vás v prvom rade vyzývam k opatrnosti počas horúcich letných dní a to najmä starších spoluobčanov. Apelujem aj na rodičov malých detí buďte opatrní venujte svojim deťom patričnú pozornosť, v čase horúčav ale nie len počas nich, dbajte aj na ich bezpečnosť pri hrách či už na miestnych ihriskách na uliciach či doma, v záhrade a v okolí domov.
Prajem Vám všetkým obyvateľom Černíka a letným návštevníkom obce aby ste leto strávili v zdraví, načerpali nových síl do ďalších mesiacov.
Teším sa, že leto začíname už tento víkend obecnými oslavami. Pozývame Vás na program. Využite možnosti kultúrne a športovo sa vyžiť, zabaviť sa a odreagovať od bežných starostí. Meteorológovia predpovedajú zmiernenie extrémnych horúčav, čo je veľmi pozitívna správa pre nás všetkých. V piatok večer to naplno celé odštartuje MILAN LIESKOVSKÝ svojou diskotékou v rámci projektu Leto s Milanom.
Sobota je už tradične organizovaná v duchu športu a zábavy. Od 14:00 hod. sa začína športové popoludnie pre deti s rôznymi súťažami a taktiež sa uskutoční turnaj vo vodnom futbale, kde si sily zmerajú žiaci z našej obce so žiakmi z Mojzesova. Nebude chýbať turnaj v kopaní jedenástok pod názvom "detské jedenástky 2015".
Súťaž o najlepší guláš pod názvom Černícky kotlík 2015. Vyhodnotenie súťaže bude o 19:00 hod. Páni nad 40 rokov z Černíka a Mojzesova si zmerajú sily vo futbalovom zápase so začiatkom o 17:30 hod.
Večer sa môžete zabaviť s hudobnou skupinou AKCENT LIVE. Na zábavu je vstupné volné. Nebudú chýbať sprievodné akcie, atrakcie pre deti a občerstvenie.
Vážení občania, návštevníci obce, toto podujatie sme pripravili pre Vás, vašich blízkych, vaše rodiny. Odštartujme leto v duchu pohody a s dobrou zábavou.

Srdečne Vás pozýva
Starosta obce

Pripravujeme pre Vás - viac informácií o mikroregióne Cedron - Nitrava
                                       - bližšie informácie ohľadne pripravovaných projektoch