Poďakovanie k dňom osláv obce

Prvú písomnú zmienku o obci si každoročne pripomíname obecnými podujatiami,
ktoré sa v tomto roku konali uplynulý víkend. Počasie nám prialo, návštevnosť na jednotlivých podujatiach v rámci osláv bola bohatá. Podujatia sa vo veľmi veľa prípadoch zúčastnili kompletné rodiny dvoch generácií ale aj neznámi ľudia, ktorí obec navštívili alebo ste si ich pozvali. Príjemne ma prekvapilo veľké množstvo najmä malých detí spolu s rodičmi, starými rodičmi. Boli to práve deti, ktoré najviac využívali atrakcie ako napr. skákací hrad, bazén s vodou či maľovanie na tvár.
   Aj touto cestou chcem úprimne poďakovať všetkým tým, ktorí sa pričinili o tak vydarený víkend. Za každou verejnou akciou je veľké množstvo organizačnej práce. Tú vykonávajú ľudia, ktorých často ani nie je na akcii vidno. Týmto im chcem všetkým poďakovať.

Ďakujem Petrovi Kozárovi spolu s jeho manželkou za pomoc pri organizovaní a zvládnutý priebeh diskotéky v piatok. Ďakujem Jozefovi Kuťkovi a celému jeho tímu spolupracovníkov (Ondrejovi Rajčanovi, Vladimírovi Šulíkovi, Jánovi Vengerovi st., Júliusovi Foltinovi, Františkovi Hajnalovi), ktorí v sobotu od rána do popoludňajších hodín chystali a varili veľmi chutný guláš pre všetkých. Ďakujem zamestnancom obecného úradu, pracovníkom VPP, pánovi Petrovi Gubovi za ochotu a pomoc pri zabezpečení a preprave pivných setov, poslankyni Ľubici Hačkovej za ochotu pomôcť. Taktiež ďakujem všetkým súťažiacim o najlepší guláš.

Vyjadrujem presvedčenie, že sme sa všetci dobre zabavili, stretli a porozprávali s tými, ktorých sme dávno nevideli. Mrzí ma, že mužstvo pánov nad 40 rokov sa na futbalový zápas nezišlo v dostatočnom počte. Na druhej strane súperov bolo toľko, ža sa obliekli do našich dresov a „kopali za nás". Ďakujem chlapci aj Vám všetkým.

Už dnes pripravujeme ďaľší nový ročník obecných slávností. Veríme, že bude ešte lepší
a vydarenejší.

Už teraz sa spolu s Vami teším na ďaľší ročník.
                                                                                                           Starosta obce

Dátum vloženia: 13. 7. 2015 0:00