Oznam

Žiadame občanov, ktorí stále nerešpektujú a hádžu do kanalizácie vlhčené obrúsky, handry, rôzne obaly a lejú olej, aby od tohto ľahkomyselného a nerozumného správania upustili. Práve kvôli tomu, že niektorí z nás sa správajú ľahkomyseľne a robia si z kanalizácie smetný kôš, stálo včera jednu rodinu v Černíku to, že ich pivnica bola vytopená kanalizačnými splaškami. Napriek tomu, že táto rodina sa správa zodpovedne, ale niekto iný si robí z kanalizácie smetiak spôsobili to, že čerpadlo na výtlaku do čističky sa upchalo práve takouto handrou a vlhčenými obrúskami. Takýto nezodpovedný prístup niektorých občanov môže spôsobiť vytopenie ktorejkoľvek domácnosti v Černíku, ktorá je pripojená na kanalizáciu. Preto opätovne vyzývame, aby sa občania chovali zodpovedne a nevhadzovali do kanalizácie vlhčené obrúsky, handry, rôzne obaly a oleje vo svojom vlastnom záujme, ale aj v záujme ostatných spoluobčanov Černíka. Tieto veci jednoducho do kanalizácie nepatria. V prípade ak sa odhalí vinník alebo vinníci, budú musieť niesť náklady v plnej výške na odstraňovanie škôd, ktoré vznikajú v dôsledku ich ľahostajného prístupu.

Dátum vloženia: 5. 10. 2020 9:21
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 10. 2020 9:42