Kuchynský odpad a kuchynské oleje a tuky

Kuchynský odpad

Kuchynský odpad a kuchynské oleje a tuky

Oznamujeme Vám, že na zberný dvor je možné nosiť kuchynský odpad z domácností a kuchynské oleje a tuky.

Patria sem: zvyšky jedla = neskonzumované zostatky pokrmov a potravín rastlinného a živočíšneho pôvodu, mäso, ryby, mliečne výrobky, vajcia, vaječné škrupiny, starý chlieb a pečivo, potraviny po záručnej dobe, šupy z čistenia zeleniny a ovocia, kávové a čajové zvyšky, pokazené a zhnité ovocie a zelenina.

Nepatria sem: tekuté zložky kuchynského bioodpadu  (polievky, omáčky, voda), zelený odpad zo záhrad (lístie, tráva, konáre), obaly z potravín a ostatné druhy odpadu.

• Použitý kuchynský olej treba zbierať do PET fliaš a tak priniesť na zberný dvor.

Zberný dvor je otvorený v zimnom období, t.j. do 31.3. v sobotu od 9:00 – 11:00 a v letnom, t.j. od 1.4. - 30.11.  v stredu od 15:00 - 17:30 a v sobotu od 9:00 - 12:00 hod.

Dátum vloženia: 3. 2. 2021 9:46
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 2. 2021 10:17