Starosta obce

Ing. Peter Stuchlý, PhD.

Príhovor starostu obce

Vážení priatelia, obyvatelia obce i návštevníci,

srdečne Vás vítam na novej webovej stránke našej obce Černík.

Cieľom tohto nášho nového webu je informovať Vás o živote v obci, o jej histórii, súčasnosti, ale aj o plánoch do budúcnosti.

Nájdete tu kontakty na pracovníkov obecného úradu, členov obecného zastupiteľstva, na ktorých sa môžete obracať so svojimi problémami, pripomienkami i návrhmi. Keďže chceme byť transparentní, nájdete tu aj všetky zmluvy a faktúry s ktorými obec prišla do styku.

Nová štruktúra webu je prehľadne rozdelená do základných blokov, ktoré sa ďalej logicky členia na podkategórie.

Verím, že tento nový web a jeho štruktúra Vám uľahčí vyhľadávanie potrebných informácií a rovnako prispeje aj k propagácii a k skultúrneniu, oživeniu a zlepšeniu života v našej obci.

Samospráva