Zberný dvor

Zberný dvor 1

Zberný dvor

V stredu, t.j. 1.9.2021 bude zberný dvor zatvorený. Náhradný termín bude vo štvrtok od 15:00 do 17:30.

Zároveň informujeme občanov, že na zbernom dvore bude možné od soboty 4.9.2021 za poplatok likvidovať aj staré železničiarske podvaly – šriple v cene 2 €/kuskorene stromov v cene 3 €/kus. Postup je taký, že pracovník zberného dvora vystaví dokument daného odpadu, ktorý je spoplatnený a občan s týmto dokladom príde na obecný úrad, kde poplatok zaplatí. Rovnaký postup sa uplatňuje aj v prípade drobného stavebného odpadu. Teda na zbernom dvore sa za poplatok preberá len drobný stavebný odpad, korene stromov a šriple. Všetky ostatné druhy odpadov, ktoré náš zberný dvor odoberá sa odoberajú aj naďalej bez poplatku.

Dátum vloženia: 31. 8. 2021 10:25
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 8. 2021 10:28