Výzva od Poľovného združenia v Černíku

Výzva od Poľovného združenia v Černíku 2

Výzva od Poľovného združenia v Černíku

Členovia PZ Černík intenzívne a pravidelne preukazujú veľkú zodpovednosť a starostlivosť o lesnú a poľnú zver. V neúprosných letných horúčavách a nedostatku pitnej vody svojou obetavou prácou nehľadia na stratu svojho osobného voľna a času, ktorý by mohli stráviť so svojou rodinou a blízkymi, ale čistia a dopĺňajú umelé napájadlá pitnou vodou rozmiestnené po celom území PZ Černík. Žiaľ, nájdu sa aj medzi nami takí spoluobčania, resp. ich deti, ktoré hatia ich prácu a znečisťujú tieto zariadenia. Aj touto cestou žiadajú tých dospelých, resp. ich deti, aby upustili od takéhoto správania v prírode. Bude im povďačná lesná zver a vtáctvo  a taktiež všetci členovia PZ Černík.

Dátum vloženia: 29. 7. 2022 9:12
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 7. 2022 9:18