Vianočné trhy - poďakovanie

Boli ste v sobotu na našich vianočných trhoch?
Ak nie, môžete ľutovať a už dneska sa tešte na budúcoročné!
My, čo sme sa na trhoch zúčastnili, sme domov odchádzali veľmi spokojní.

„Počasie bolo príjemné a atmosféra tiež,” pochvalovali si predávajúci i návštevníci. Drevený Betlehem, veľa priateľov, dobrá nálada, vôňa pečených klobás, vianočného punču a teplého čaju to bolo poznávacím znamením pre tohtoročné vianočné trhy na Černíku.
Kupujúcim a návštevníkom sa ponúkali  rôzne druhy medu, vianočné oplátky a trubičky, ikebany, medovníčky ozdobené, štrikované a háčkované ozdoby, sviečky a mnohé ďaľšie krásne drobnosti od šikovných výrobcov a predávajúcich.
Svoj stánok mali aj žiaci ZŠ Mojzesovo - Černík, ktorí tiež výrobkami z papiera, moduritu, sadry, kamienkov a plastov prezentovali svoju šikovnosť. Pani učiteľka Slováková svojim šarmom a výbornou náladou lákala návštevníkov trhov, takže okolo „jej” stánku bolo stále rušno.
Súčasťou našich vianočných trhov býva už tradične aj kultúrny program tématicky venovaný Vianočnému času. Aj tento rok si ho pod svoju réžiu zobrala pani Vráblová. Program pod názvom „Zvony už bijú, Vianoce idú” bol naozaj pekný.
Spestrením najmä pre najmenších a školopovinné deti bolo spoločné vypúšťanie lampiónov želaní.

Ďakujeme všetkým. ktorí prišli v sobotu 12.12.2015 na vianočné trhy v našej obci: predávajúcim, účinkujúcim, návštevníkom. Ďakujeme tiež všetkým, ktorí organizačne zabezpečili celú akciu.

Ďakujeme a želáme krásne Vianoce!

Dátum vloženia: 15. 12. 2015 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 11. 2017 23:11