Spoločnosť Prospect s.r.o.

Stavebná spoločnosť PROSPECT s.r.o. ponúka zdarma recyklovanú zmiešanú zeminu pre stavebné účely vhodnú na doplnenie alebo navýšenie pozemkov, zarovnávanie jám, dier alebo výtlkov prípadne na iné terénne úpravy. Osobný odber je možný zdarma na stredisku recyklácie na Tvrdošovskej ceste v Nových Zámkoch. V prípade potreby dopravu zabezpečí spoločnosť PROSPECT v rámci platného cenníka. Ďalej naša spoločnosť PROSPECT s.r.o. Nové Zámky ponúka prácu pre strojníkov a vodičov stavebných strojov, zariadení, mechanizmov a drvičiek stavebného odpadu z okamžitou možnosťou nástupu.

V prípade záujmu kontaktujte ich recyklačné stredisko stavebného odpadu v Nových Zámkoch.Recyklovaná zeminaPonuka práce

Dátum vloženia: 11. 1. 2021 13:53
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 1. 2021 13:56