Poďakovanie starostu

Poďakovanie starostu

Prvá obecná zabíjačka sa vydarila. Vládla dobrá nálada dokonca aj počasie nám vyšlo.

Aj touto cestou vyjadrujem svoje poďakovanie všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o tak úspešný priebeh fašiangovej soboty 14. 2. 2015.
Osobitne ďakujem Dušanovi Ďurišovi a jeho manželke Jane, Jozefovi Kuťkovi a Vladimírovi Šulíkovi, ktorí bez nároku na odmenu od skorého rána do neskorých nočných hodín pripravovali chutné mäsové špeciality a zabíjačkovú kapustnicu. Poslancom Milanovi Vašekovi za pomoc, Ing. Mariánovi Mikovi a Michalovi Ondriškovi za záujem.
        Ďakujem účinkujúcim členkám folklórneho súboru Fešandy a Černíčanka za
„Pochovanie basy”, za spev pred kultúrnym domom, za vystúpenie v kultúrnom dome.
Vyvrcholením celého dňa bolo vystúpenie hudobnej skupiny Rytmus Oslany, ktoré malo veľký úspech. Aj pri tejto príležitosti, kedy sála kultúrneho domu doslova praskala vo švíkoch sa opäť potvrdila nutnosť rekonštrukcie kultúrneho domu a zariadenia výdajne jedál.
Celú akciu zavŕšilo vystúpenie Henricha Pécsiho, ktorý svojou hudbou zabával účastníkov až do skorých ranných hodín.
        Ďakujem pani Kozárovej a pani Vengerovej za výborné a chutné šišky, ktorých sa mimochodom minulo 230 kusov. Rovnako ďakujem aj poslancovi pánovi Kozárovi za jeho záujem pomôcť a za zabezpečenie stánku s vareným černickým vínkom, ktoré atmosféru celého dňa doplnilo a oživilo.
        Ďakujem pracovníčkam úradu a Milanovi Mihalovičovi za ich neúnavnú
aktívnu pomoc ale aj súčinnosti organizovaní a za prácu ktorú na akcii odviedli, nezamestnaným z projektov VPP za stavanie stanov a pomocné práce. Osobne sa teším veľkej účasti našich občanov na tejto akcii, hlavne mladým rodinám s deťmi ale aj dôchodcom a Vám ostatným a skvelému publiku.

Vyjadrujem presvedčenie, že sa opäť uvidíme najbližšie pri oslavách dňa matiek.

Ľudovít Kuťka
                                                                                                               Starosta obce