FS Beťári

Folklórny súbor Beťári pôsobí v obci už niekoľko rokov. Z roka na rok sa rozrastá o nových členov a aj touto cestou by Vás, občanov obce Černík chcel poprosiť o podporenie projektu  na rozšírenie jeho krojovej zbierky. Novo nadobudnuté kroje súbor predstaví nielen na vystúpeniach v rámci Slovenska, ale aj na Medzinárodnom folklórnom festivale v Bulharsku, na ktorý sa súbor chystá v lete  2022. Projekt nájdete na webovej stránke https://www.donio.sk/fs-betari a podporiť ho môžete aj len minimálnou sumou 5 eur cez odmenu „Dobrý pocit“, avšak viete si vybrať aj inú lákavú odmenu.  Pomôžte  nám „VYKROJIŤ SA DO KRÁSY“

Dátum vloženia: 15. 3. 2022 14:11
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2022 14:12