Oznam k testovaniu na COVID-19

Oznamujeme Vám, že v priebehu včerajšieho dňa teda 28.10.2020 ste dostali do Vašej poštovej schránky oznámenie ohľadom testovania na COVID-19, ktoré sa uskutoční v Černíku v priestoroch obecného úradu v dňoch 31.10. a 1.11.2020 v časoch od 7:00 - 22:00 hod. V tejto obálke sme zaslali každej domácnosti informáciu ohľadom času kedy sa môžete dostaviť na vyšetrenie. Týmto zabezpečíme, aby sa pred obecným úradom netvorili dlhé rady, preto prosíme o dodržanie uvedeného času. Testovanie bude dobrovoľné a budú sa na ňom môcť zúčastniť všetci od desať rokov. Testovanie sa neodporúča tým, ktorí majú vek nad 65 a trávia väčšinu času vo svojich domovoch, prípadne všetkým obyvateľom so zníženou mobilitou, ktorí sa prirodzene vyhýbajú sociálnemu kontaktu.

Dátum vloženia: 28. 10. 2020 10:18
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 10. 2020 9:49