Obec Černík

Očkovanie proti COVID-19 vakcínou PFIZER v Komjaticiach

Očkovanie proti COVID-19 vakcínou PFIZER v Komjaticiach  1

Očkovanie proti COVID-19 vakcínou PFIZER v Komjaticiach

Vážení občania, oznamujeme vám, že v obci Komjatice sa bude konať očkovanie proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Pfizer. Očkovanie je určené pre osoby od 60 rokov, tiež pre osoby mladšie, ktoré majú chronické choroby (napr. astma, vysoký krvný tlak, diabetes atď.) a pre imobilných občanov.

Záujemcovia o očkovanie sa môžu prihlasovať od 2.6. do 11.6.2021 (piatok do 10:00)  telefonicky 035/ 6578 105, 0918 833 803 alebo osobne na Obecnom úrade v Černíku

Na zaradenie do zoznamu je potrebné poskytnúť nasledovné údaje: meno, priezvisko, adresa, rodné číslo, telefonický kontakt a zdravotná poisťovňa.

Očkovanie 1. dávkou sa bude realizovať v Kultúrnom dome v Komjaticiach približne v polovici júna, termín bude dodatočne spresnený. Všetci zaočkovaní dostanú potom aj 2. dávku vakcíny Pfizer.
Očkovanie bude výlučne pre vopred prihlásených občanov. Na očkovanie bude potrebné priniesť vyplnené dokumenty: čestné vyhlásenie žiadateľa o vakcináciu, dotazník pred očkovaním na ochorenie COVID-19, poučenie a informovaný súhlas, ktoré si môžete stiahnuť z našej obecnej stránky.

Čestné vyhlásenie žiadateľa o vakcináciu

Dotazník pred očkovaním

Poučenie a informovaný súhlas s podaním očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19

Prílohy