Náhodný výber z galérie

obecný úrad

Vítame Vás na našej novej webovej stránke obce Černík. Veríme, že sa Vám stránka bude páčiť a poskytne Vám potrebné informácie.

26. 3. 2015

70. výročie oslobodenia obce

70. výročie oslobodenia obce Obec Černík si každoročne pripomína marcové udalosti z roku 1945 kultúrnym programom pri pomníku padlých a organizovaním behu oslobodenia obce.

18. 3. 2015

Poukázanie 2 % z dane za rok 2014

Poukázanie 2 % z dane za rok 2014 Určite ste neraz skúsili, že myslieť na iného a konkrétne mu pomôcť, je hodnota, ktorá obohacuje.

17. 2. 2015

Zasielanie informácii na Váš e-mail

Zasielanie informácií na Váš e-mail Ak máte záujem o zasielanie noviniek z modulov aktuality, kultúra a úradná tabuľa z internetovej obecnej stránky na Váš e-mail, stačí ak sa zaregistrujete vľavom ...

9. 2. 2015

Alternatívy rozšírenia kultúrneho domu

Alternatívy rozšírenia kultúrneho domu Čím ďalej tým viac sa stretávame s názorom občanov ale aj účinkujúcich, že je potrebné riešiť rekonštrukciu kultúrneho domu.